CONFASHION ~ Studio Zduny
557
page-template-default,page,page-id-557,page-child,parent-pageid-8,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-7.3,qode-theme-ver-7.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

CONFASHION

P o c z u j m o c d z i a n i n y

confasion-logoCONFASHION to polska, niezależna marka stworzona i prowadzona przez projektantkę Kingę Król i Grażynę Epting. Naszym fundamentem i wyznacznikiem jest dzianina, której ogromne możliwości wykorzystania, stały się dla nas inspiracją do projektowania unikalnych ubrań z najwyższej jakości surowców. Uważamy, że ubranie nie tworzy osobowości, ale ją pokazuje, przekazuje informacje, o tym kim jesteśmy i kim chcemy być. Staje się znakiem identyfikacji wizualnej, a przede wszystkim narzędziem ekspresji i komunikacji.

Styl CONFASHION charakteryzują prosta forma i kolor. Chcemy, by nasze produkty określały mocną, silną osobowość. Tworzymy dla osób, które poszukują nowych form, kreują siebie i wpływają na swoje otoczenie. Chcemy by nasze ubrania były dla nich inspiracją i polem do interpretacji rzeczywistości.

partner-honorowyNasze projekty powstają w oparciu o fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Do produkcji ubrań używamy wysokiej jakości przędzy bawełnianej, wiskozowej, wełnianej i ich mieszanek – naturalnych i przyjaznych dla środowiska i człowieka. Każdego sezonu staramy się wprowadzić do kolekcji nowy temat, technikę, wzór. Śledzimy nowości i poszukujemy innowacyjnych rozwiązań w obrębie porojektowania kolekcji, aby nasze produkty były trwałe i ponadsezonowe. Projektowanie form, wzorów, splotów jest integralną częścią pracy nad każdą kolekcją.

7-9

SIERPNIA 2015

Kaflarnia w Zdunach

Artyści Studio ZDUNY